Polska Firma – Międzynarodowy Czempion: MLEKOVITA uhonorowana za promocję polskiej marki za granicą

  • Nagrody

Trwa wczytywanie galerii

MLEKOVITA jest największym eksporterem produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Za swoją działalność na arenie międzynarodowej została uhonorowana nagrodą specjalną w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”.

Na zorganizowanej 6 grudnia 2018 r. uroczystej gali wręczono nagrody zwycięzcom konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, przeprowadzonego już po raz 7. przez firmę doradczą PwC i „Puls Biznesu” we współpracy z PKO Bankiem Polskim. Wyróżniane są w nim polskie firmy, które odnoszą sukcesy na rynkach międzynarodowych. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej. Decyzją kapituły Nagroda Specjalna za promocję polskiej marki za granicą została przyznana Grupie MLEKOVITA.

To prestiżowe wyróżnienie znakomicie dowodzi, że obrana przez MLEKOVITĘ strategia rozbudowy handlu zagranicznego i wszelkich działań związanych z aktywnym zaangażowaniem w rozwój i promocję polskości oraz patriotyzmu gospodarczego przekłada się nie tylko na sukces firmy, ale i całej gospodarki krajowej.